ObecČistá
Obec Čistá
okr. Mladá Boleslav

IV.večer společenských tanců

Krásný taneční večer s předtančením dětí i dospělých umělců

IV. Večer společenských tanců TŠ Bela Dance!

V sobotu 16. března 2024 proběhl v kulturním domě obce Čistá IV.  Večer společenských tanců, který organizovala Taneční škola Bela Dance! z Bělé pod Bezdězem.

Celý večer se nesl v duchu společenského tance nejen dospělých párů, ale i dětí. Vystupovalo zde totiž všech 37 dětí taneční školy, kterou spolu vedou již 14 let Kateřina a Radek Ježkovi. U veškerých akcí jim asistují absolventky této taneční školy Nela Pecová a Adéla Prokůpková. Ani zde tomu nebylo jinak.

Nejen vystupujícím dětem však byla celá akce naprosto otevřena. I mezi účastníky se našlo několik dětí, které si užívaly celý večer plný hudby, tance a krásných šatů se svými rodiči.

Taneční parket byl samozřejmě přizpůsoben společenskému tanci, a proto byl i počet míst k sezení omezen na polovinu oproti své maximální kapacitě. Již při druhé skladě byla taneční plocha obsazena nadšenými tanečníky a tento režim vydržel až do konce.

Úvodního předtančení se perfektně zhostily dětské páry se svým waltzem, na který plynule navázal valčík zakladatelů TŠ. V průběhu večera děti vystoupily ještě s tanečními ukázkami - nejprve mladší děti, poté skupina dětí starších. Závěrečným vystoupením byla show „Snění“. Též v plné režii manželů Ježkových.

Ohlasy k celému večeru předčily jakákoliv očekávání a okamžitou zpětnou vazbou byly Kateřině a Radkovi zprávy, fotografie i videa jako poděkování za krásný prožitý večer.

Kateřina Ježková: „Jsme dojati všemi ohlasy, které nám lidé dávají. Teď víme, že veškerá příprava stála za to! Mnohokrát děkujeme všem přítomným za úžasnou atmosféru přímo na tanečním parketě, reakce v podobě potlesku a ovací při dětských i dospělých vystoupení. Byli jste nejen úžasné publikum, ale hlavně skvělí tanečníci! A my již víme, že příští rok se pokusíme akci zopakovat.“foto

Datum vložení: 18. 3. 2024 13:00

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, sobota 27. 4. 2024
skoro jasno 18 °C 4 °C